GLAS OCH KERAMIK / Glas / Champagneglas 16123452
nr 1612 3452
Champagneglas
1800-tal, slipad dekor. Höjd: 20 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:40:17
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr